Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası (22-26 Şubat 2021)

AB mali yardımlarının (Katılım Öncesi Yardım Aracı-IPA ve Birlik Programları) amacı, ülkemizin AB müktesebatına uyum ve uygulamasına yönelik kapasitesinin geliştirilmesi ile ekonomik ve sosyal uyuma yönelik kapasitelerinin oluşturulmasını sağlamaktır.

Bu hedefe ulaşma amacıyla, AB mali yardımlarından faydalanan tüm kurumlarımız, ülkemizin çeşitli illeri ve bölgelerinde birçok farklı proje yürütmektedir. Türkiye-AB ilişkileri çerçevesinde çeşitli AB kaynaklı fonlar ile desteklenen başarılı projelerin kamuoyuna tanıtılmasını teminen Kurumlarımızın faydalanıcısı olduğu projelerin hedefleri, faaliyetleri ve başarı hikayelerinin tüm platformlarda görünürlüğünün arttırılması amacıyla Ortak Geleceğimiz Dijital Medya Kampanyası hayata geçirilecektir.

Bu kapsamda AB projelerinin insan hayatına dokunan yönlerini daha fazla kişiye duyurmak, bu değerleri yaygınlaştırmak hedefi doğrultusunda AB tarafı ile de mutabık kalınan #ortakgelecegimiz, #ourcommonfuture etiketi altında  22-26 Şubat 2021 tarihleri arasında dijital kampanya yürütülmesi planlanmaktadır. 

Kampanya çerçevesinde hazırlanan katılım rehberi ve görünürlük materyallerine belirtilen link (https://www.ab.gov.tr/52399.html) üzerinden erişilmesi mümkün olup, rehberde yer alan adımlar izlenerek kampanyaya katılım sağlanabilecektir. 

İlgili Resimler

Menüyü Kapat